Spotkanie Bilderberg w 2012


W dniach od 31 maja do 3 czerwca 2012 w mieście Chantilly w amerykańskim stanie Wirginia odbyło się kolejna spotkanie Grupy Bilderberg, na którym zaproszony był nasz minister finansów Jacek Rostowski. Jak zwykle, tak i tym razem 58 już spotkanie Grupy Bilderberg jest niejawnym spotkaniem przywódców politycznych i gospodarczych, prawie wyłącznie z Ameryki Północnej i Europy Zachodniej, często z udziałem głów państw, w tym głów koronowanych. Od wielu lat podczas spotkań Grupy Bilderberg zapada wiele kluczowych dla całego świata decyzji, ustala się kolejność i tematykę światowych porozumień gospodarczych, decyduje o powoływaniu prezydentów i przywódców rządów i finansowych instytucji. Tegoroczna Konferencja odbyła się zresztą w tym samym miejscu w Chantilly, gdzie miała miejsce Konferencja z 2008 roku, na którym ustalono wygrana Baraka Obamy na prezydenta USA. To dość zaskakujący wybór, albowiem zasadniczo każdego roku spotkanie odbywa się gdzie indziej, a w Chantilly spotkanie było już 4 lata temu. Interpretuje się to jako chęć umożliwienia dyskretnego dołączenia do spotkania amerykańskim politykom – Chantilly jest położone w pobliżu Waszyngtonu. Pikanterii sprawie dodaje fakt, że w myśl obowiązującego w USA prawa żaden czynny polityk amerykański NIE MA PRAWA brać udziału w tego typu spotkaniu, tyle, że rzeczywistość pokazuje coś innego.

Grupa Bilderberg chociaż jak co roku ma tzw. regularnych uczestników: David Rockefeller, Henry Kissinger, Robert Rubin, Vernon Jordan, Richard Holbrooke, Etienne d’Avignon itd. – to nie ma biur, adresu ani centrali. Przyznają się jedynie do istnienia w grupie, i tyle. Uczestnikami spotkania Grupy Bilderberg mogą być tylko zaproszeni goście, zebrania są zamknięte, ustalenia są tajne, ale ich decyzje mają dalekosiężne implikacje w świecie gospodarki i finansów. Ale tego, o czym rozmawiają, ani co postanawiają, nadal nigdy się nie upubliczniają, wiemy tylko z przecieków od zapraszanych gości. Spotkania Bilderbergów odbywają się co rok w różnych miastach na całym świecie. Nigdy nie są relacjonowane przez prasę, zaś zainteresowanie nimi zawdzięczamy takim postaciom jak Jim Mars czy Alex Jones, którzy od 5 – 6 lat nagłaśniają temat i propagują świadomość istnienia tego konwentu przynajmniej w mediach alternatywnych.

 Jak mówią źródła wewnętrzne, Grupa Bilderberg na tym spotkaniu planuje nadać ostateczny kształt koncepcji światowego podatku węglowego, pod pozorem zagrożenia, jakie niesie za sobą emisja CO2 dla gatunków zagrożonych. Wszystko pod szyldem walki światowej z ociepleniem klimatu. Źródło informacyjne Alexa Jonesa z kręgów Bilderberg ujawniło, że ci utajnieni kabaliści nadal planują użycie Banku Światowego w roli agencji pobierania podatku od emisji co2. Jednym z uczestników tegorocznej pogawędki w Chantilly, Virginia, jest szef Banku Światowego, Robert Zoellick, który znajduje się na oficjalnej liście. Uczestnikami obecnego spotkania Bilderberg jest wielu przedstawicieli ruchu na rzecz ochrony środowiska po to, aby przepchnąć ten plan, w tym Fred Krupp, przewodniczący Environmental Defense Fund, czegoś, co generuje dochody w imię walki ze zmianami klimatycznymi i jest ściśle powiązane z niektórymi największymi korporacjami na planecie, jak McDonald’s i FedEx. Tym działaniom wtórują raporty ONZ wzywające do podobnych zmian, opracowania, jakie jak mantra powszechnie obciążają winą za zmiany klimatyczne aktywność ludzką i które zostały rozpropagowane w celu centralizacji władzy, szczególnie z użyciem pretekstu zagrożonych gatunków oraz przeludnienia planety. Atak z zastosowaniem podatku węglowego na skalę światową jest już w fazie realizacji w wielu krajach, np. w Australii, biznes może zostać skazany na grzywnę do 1,1 mln $ za samą krytykę podatku węglowego, co ma stać się obowiązującym prawem z dniem 1 lipca b.r. W międzyczasie podatek węglowy wprowadzony w Europie na początku roku nakłada na linie lotnicze opłaty za emisje od wszystkich przelotów nad kontynentem, koszty które ostatecznie i tak spadną na konsumentów tych usług. Bilderberg zawzięcie forsują uchwalenie przez Narody Zjednoczone Traktatu w sprawie mórz, jaki oddałby kontrolę nad wszystkimi oceanami w ręce światowego organu i zmuszałby statki do wnoszenia opłat taryfowych wprost do kasy ONZ. Prawdziwym motywem, jaki znajduje się za propagowaniem ideologii społeczeństwa epoki post-industrialnej, a jaki bezwzględnie forsują Bilderberg, jest ograniczanie ludzkiej swobody przemieszczania się, co ostatnio wyszło na jaw podczas konferencji w Londynie pod nazwą „Planet Under Pressure”, gdzie krzykacze w sprawie zmian klimatu zaprezentowali swój wzorzec osiedli ludzkich, a więc zagęszczenie miast po to, aby reszta planety mogła być podporządkowana matce naturze. Proces ten już ma miejsce w Kalifornii, gdzie obowiązują prawa w sprawie minimalizowania używania samochodu i emisji dwutlenku węgla, a które w efekcie doprowadziły do polityki, jaka nakazuje budowę 30 domów na jednym akrze ziemi. Ludzka aktywność będzie ściśle kontrolowana przez dyktaturę technokratyczną w imię ocalenia planety, np. zakazane będzie używanie samochodów do prywatnego użytku i będą one dostępne tylko członkom elity.

 Fakt braku pełnych informacji o spotkaniach Bilderbergów staje się całkowicie zrozumiały po wysłuchaniu dziękczynnej wypowiedzi Davida Rockefellera z 1991 roku ( na spotkaniu Bilderberg), kiedy to powiedział:

 ” Jesteśmy wdzięczni Washington Post, The New York Times, Time Magazine i innym wspaniałym wydawnictwom, których dyrektorzy brali udział w naszych spotkaniach szanując swoje zobowiązanie dyskrecji przez prawie 40 lat. Byłoby dla nas praktycznie nieosiągalnym rozwinięcie naszego planu dla całego świata, gdybyśmy byli wyeksponowani publicznie na światło dzienne w ciągu minionych lat”

 Ważne jest ujawnianie na bieżąco wszystkiego co się o nich wie. Informacja o Bilderberg musi docierać do masowego odbiorcy, a ci którzy jej dociekają i ją ujawniają nie mogą być zastraszani. Lista uczestników spotkania Grupy Bilderberg 2012 w Chantilly, Virginia, USA, 31 Maj-3 Czerwiec 2012 – mamy reprezentanta z Polski !!

 

Skład tegorocznego spotkania  Grupy Bildeberg i galeria zdjęć

Więcej informacji i video: Iluminaci.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: