Euro 2012 – NIE DAJCIE SIĘ SPROWOKOWAĆ! PRZEKAŻ DALEJ!!


Piotr Zarębski
24.05.2012.dot. Euro 2012
(przesłane mailem)

Zostałem wywołany do tablicy jak się to mówi gdyż wszedłem w posiadanie wiadomości z tzw. “dobrze poinformowanego źródła”.
Otóż obecnej władzy, różnymi działaniami prowokacyjnymi nie udało się wywołać społecznego konfliktu wyprzedzającego Euro 2012 celem spacyfikowania narodu środkami przymusu.

W związku z tym na tkance zbliżających się mistrzostw Euro 2012 będą podejmowane prowokacje przy użyciu tzw czynników zewnętrznych. Jedna z nich to będzie data 10 czerwca – czyli jak zwykle obchody tragedii smoleńskiej w Warszawie, gdzie tradycyjnie odbywał się po mszy marsz pod pałac prezydencki.
W czerwcu na maszerujących czekać będą tzw. kibice z Rosji (czyli przebrana bezpieka od Putina) która będzie dyrygowana z wynajętego przez sowietów hotelu Bristol (przypominam, że jest to 50m od pałacu prezydenckiego).

Oficjalnie wiadomo, że do Polski przyjedzie ok. 50 tys tzw. kibiców z Rosji czyli tyle samo ile liczy Wojsko Polskie po redukcjach ministra Klicha (PO). Wiemy że ok. 1000 generałów w większości uzależnionych jest od swej komunistyczno-agenturalnej (patrz zwierzchników z Rosji) przeszłości co daje do myślenia.
Należy dodać, że sprawne siły Wojska Polskiego + sprzęt, w tej chwili jest w “delegacji” w Afganistanie a certyfikowana generalicja zginęła w Mirosławcu (wypadek samolotu wojskowego Casa) oraz pod Smoleńskiem. W Polsce nie ma też bazy wojsk NATO poza atrapami rakiet z USA.

Nie ma jakiejkolwiek gwarancji, iż owe 50 tys. kibiców sowieckich jest w dostateczny sposób rozpracowywana przez polski wywiad, kiedy za rządów PO został odradzający się wywiad został kompletnie zdemolowany i wrócił pod wpływy dawnych – komunistycznych generałów.

Przypominam też o uporczywych i niezrozumiałych działaniach min. Sikorskiego (PO) aby otworzyć bezwizowy ruch przygraniczny z obwodem Kaliningradzkim który może doprowadzić do niekontrolowanego napływu dalszej ilości tzw. “kibiców”…

Nie ma też 100% pewności co do szczelności polskich granic na wschodzie czy w portach morskich gdzie może być przemycana broń. Wiemy od działaniach dawnych służb WSI które taką bronią handlowały przy pełnej współpracy z KGB, GRU itp. Każdy widzi na szlakach polskich dróg tysiące tirów na wschodnich rejestracjach…
11 listopada “przećwiczono” już prowokację na społeczeństwie, kiedy komuniści ściągnęli bojówki z Niemiec. Wtedy to była mała grupka wspierana przez policję (kopanie przechodnia przez tajniaka – zdjęcia, każdy widział, bezwolna prokuratura, bezradne “państwo”). Wiemy jakie ta prowokacja miała skutki dla Polaków i państwa stąd musimy zdawać sobie sprawę, że stoimy w przededniu jeszcze większej i bardzo niebezpiecznej – zaplanowanej zawieruchy, której skutki nikt dzisiaj nie może przewidzieć.
Dlatego proszono mnie abym poinformował kogo się da, celem uprzytomnienia tych zagrożeń jako apelu do społeczeństwa o nie danie się sprowokowania a szczególnie do premiera J.Kaczyńskiego by 10 czerwca skupić się jedynie na mszy w kościele.
Absolutnie wykluczyć marsz pod Belweder!

Niech p. J.Kaczyński nie słucha zauszników tzw “pistoletów” z PiS, bo w obliczu takich jak wyżej faktów będzie to igranie z ogniem czyli marsz na rzeź…
( Musi też sobie zdawać sprawę, iż w jego gronie są tzw. krety).

Bardzo proszę o nagłośnienie tej wiadomości – może ona pozwoli uniknąć prowokacji 10 czerwca.

Uwaga !

Należy też pamiętać o drugim terminie 12 czerwca, kiedy będzie mecz Polska – Rosja, gdzie może być kolejna prowokacja wywołana na stadionie o tzw. byle co… (trybuny, kopniak, zachowanie ekipy trenerskiej). Wiemy że sztab dowodzenia może być w tzw loży prezydenckiej wykupionej przez Abramowicza.

Tak nawiasem to p. Komorowski z Tuskiem będzie tam zaproszony na dywanik czy zasiądą jako kibice w tłumie…?

Na te wszystkie wydarzenia ruscy żołnierze w przekraczającej sile 50-100tys będą w gotowości bojowej czekali w tzw. “strefach kibica” + agentura w Polsce np. na Polach Mokotowskich przygotowanej przez usłużne władze Warszawy (patrz prezydent HG-W też PO).

Ten apel jest skierowany też do “kiboli”, bo wśród nich też są prowokatorzy ze służb, którym na rękę będzie to co opisałem wyżej. Walką może być cisza i żywy transparent (stworzony poprzez ubiór) – to się przeniesie zagranicę a nie nawalanka, co przyklepie alibi zdrajcom.

Piotr Zarębski

__________

Przeczytaj też i przekaż dalej, poniższe artykuły:

Euro i Londyn 2012 – NIE IDŹCIE NA STADIONY! PRZEKAŻ DALEJ !!

Anonymous i Acta – narzędziem do wprowadzenia chaosu i totalnego zniewolenia ludzkości

Za: Ukryta Władza

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: