Historia z serii „Nieuleczalni”


Poniższą historię dziewczynki wybudzonej ze śpiączki dedykuję wszelkiej maści cudotwórcom i cudowiercom, nie kryjąc nadziei, iż przypadek ten zapisze się złotymi zgłoskami w annałach medycyny alternatywnej.

 

To historia, która na pewno wzruszy Adele. I nie tylko ją. Oprócz ośmiu nagród Grammy piosenkarka ma bowiem teraz na swojej liście osiągnięć także… cud. Największy hit brytyjskiej wokalistki sprawił, że zrozpaczona rodzina odzyskała 7-latkę, która od dwóch miesięcy była w śpiączce. Historia wydaje się nieprawdopodobna, ale wygląda na to, że jest prawdziwa. Potwierdza ją bowiem matka dziewczynki.

W kwietniu tego roku Charlotte Neve doznała wylewu krwi do mózgu wyniku nie wykrytego tętniaka, który pękł w trakcie zabawy. Dziewczynka została natychmiast przewieziona do szpitala, gdzie przeszła operację, ale nie obudziła się już z narkozy. Lekarze powiedzieli rodzicom 7-latki, że to cud, że w ogóle przeżyła. Nie dawali jej zbyt dużych szans na wybudzenie się ze śpiączki.

Tydzień temu podczas wizyty u Charlotte jej 31-letnia matka włączyła radio, a gdy usłyszała piosenkę Rolling In The Deep, zrobiła głośniej, gdyż był to jeden z ukochanych utworów córki. Zauważyła, że dłoń dziewczynki ścisnęła się lekko i poruszyła ona gałkami ocznymi. Nagle 7-latka uśmiechnęła się przez sen. Następnego dnia Charlotte obudziła się ze śpiączki!

Charlotte zaczęła się uśmiechać, gdy usłyszała Adele. Pobiegłam po pielęgniarkę, która kazała mi śpiewać do niej kawałek Rolling In The Deep. Powiedziała, że ta melodia odblokowała mózg mojej córki – mówi gazecie Telegraph. Od tego dnia jej stan coraz bardziej się poprawiał.

Dwa dni po wysłuchaniu kawałka Adele dziewczynka siadała już o własnych siłach na łóżku, a obecnie powoli odzyskuje mowę. Mama Charlotte uważa, że to cud, za który podziękuje gwieździe.

Wyobrażacie sobie milszą historię dla wokalistki? Jesteśmy ciekawi, jak Adele na nią zareagowała.

Za: Pudelek.pl

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: