Polska: należą się Wam rzetelne wiadomości


wiadomości Po wielu staranich ruszył polski portal informacyjny, który mam przyjemność współtworzyć. Wiadomości na portalu Wolna Polska przygotowywane w chwili obecnej głównie w oparciu o tłumaczenia i teksty własne nadesłane przez naszych współpracowników i stałych czytelników. Dokładamy wszelkich starań, żeby wiadomości były jak jak najbardziej uniwersalne, rzetelne i żeby stanowiły solidny kontrapunkt dla papki serwowanej obecnie przez media głównego nurtu.

Wiadomości i funkcjonalność, których oczekujecie

Dokładamy wszelkich starań by z dnia na dzień rozwijać serwis internetowy. Powstało forum oraz daliśmy do dyspozycji czytelników bezpieczny komunikator, oparty na IRC i umieszczony na naszym serwerze. Dbamy o to, by było bezpiecznie, funkcjonanie, a przede wszystkim, żebyście mieli do dyspozycji aktualne wiadomości z Polski i ze świata. Planujemy też do oddania nowe funkcjonalności, jak: platformę blogową, pocztę pod naszą domeną, serwis wymiany towarów i serwis społecznościowy. Prace ciągle trwają i mamy nadzieję, że uda nam się stworzyć platformę łączącą Polaków różnych poglądów, zjednoczonych we wspólnym poszukiwaniu prawdy i rzetelnych informacji w świecie zdominowanym przez manipulacje polityczne, medialne, koncerny i banki. Tworzymy bazę wiedzy uniwersalnej, do której można odwołać się w dyskusji, na której można budować swoje postrzeganie świata i zmian w nim aktualnie zachodzących.

Wierzę, że cel, który sobie stawiamy, uda się nam zrealizować z Waszą czynną pomocą i zaangażowaniem w sprawę. Stwórzmy alternatywę dla intelektualnej pustki dzisiejszych mediów, przekazujmy sobie wiadomości i aktualności z naszego własnego podwórka, dzielmy się wiedzą i wszelkimi innymi dobrami, pomagajmy sobie nawzajem. Takie jest założenie niniejszej inicjatywy.

Pozdrawiam i życzę przyjemnej i owocnej lektury!

3 Komentarze

  1. Wpisując hasło w przeglądarce o rzetelnych wiadomościach w internecie trafiłem tutaj, początkowo opis nowego portalu brzmiał zachęcająco. Ale tylko początkowo. Przenosząc się na stronę ‚wolnej polski’ 4 z 5 przeczytanych przeze mnie artykułów z głównej strony traktowało o Żydach i teoriach spiskowych. Faktycznie, bardzo rzetelne informacje, podane w bardzo profesjonalny sposób … ale chyba dla zakąpleksionych „narodowców”.

    1. Tak się składa, że współtworzyłem portal Wolna Polska i mieliśmy dość jasno określone cele: mówić prawdę bez cenzury, dociekać tak głęboko, jak się tylko da i starać się nie dać omamić politykom czy mediom. Nasze drogi jednak się rozeszły… Jednak nie będę tłumaczył dlaczego.

  2. Super

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: